Modele kartonowe bismarck

No piękny okręt, chciało par się Go mieć:). Pewnie ma ponad TEMI:). Ja zauważyłem tylko, że bije po oczach białymi krawędziami. Za à Dam tylko Minusa, Bo mi się poadoten oto Bismarck. Widać Ile cierpliwości kosztował. POZdro:D:D: D:D ☺… Do Tego co Napisał Wojtek o krawędziach, dożucę jeszcze lakieru nadmiar. Jak dla mnie się za bardzo błyszczy. Nie Powinien Tak wyglądać. Mała Ilość zdjęć Albo świadczy, że nie chcesz się podzielić swoim wielkim okrętem z Nami;) Albo…..

Masz Coś do ukrycia je nie chcesz pokazać Tego na fotkach. Cóż, zapanowała “Bismarkomania”…. Tobie Ona nie zaszkodziła:)…. Nie czepiam się drobiazgów, wiedząc Ile à est Pracy i samozaparcia. Za całokształt Dam 10…. chodzi o à że samolot jakiś z II wojny światowej Robisz w dajmy na à miesiąc, a statek typu “pancernik” w minimum pół Roku i à się Trzeba uprzeć, chodzi mi o à że Trzeba wytrwać do latest Bo jest milion Małych części i Czasami po 30 Szt Tego samego , Tak Jak Działa:) Dożo cierpliwości, Bo à nie jakiś Tam samolot powiadasz:). Rozumiem, że Może nie są Tak zdetalizowane Jak okręty je racjay Nigdy nie Bà ą, ALE swoje Mikro części też posiadają. Je Tak samo Trzeba się przykładać:). Nie odbieraj Tego jako Atak:)… ja Niestety znam się na okrętach Bo zajmuje się tylko okrętami…

nierówno przyklejone działo Główne (rozchodzą się) wraz z barbetą pofalowany pokład ou Dzioba, części jakby Tak wycinane grubym nożem… i dix katastroficzny lakier… statki są najgorsze do sklejania, Trzeba bardzo Dużo cierpliwości, à nie jakiś Tam samolot… podziwiam za wytrwałość ALE nie à jest oceniane ALE efekt końcowy:) Dam najwyżej 6 za à że dotrwałeś do końca:) No Teraz à widać że fotki wstawiłeś odpowiedniej wielkości-nie b, ę oceniać ALE podziwiam za cierpliwość przy Tak Małych częściach A ja w totalnym chaosie i natłoku na Okręcie CNMMO nie Widzę… Delikatnie Mówiąc zmaltretowany dix okręcik je brak retuszy Razi powiem Tak. Dix modèle Strasznie mi się potalentu ALE ze względu na brak nie kleję Bo mi szkoda un Karton Mam tylko jeden. Co do Twojego modelu dla mnie Armagedon nie znam się Więc żadnych niedociągnięć nie Widzę dlatego 20 a że jest tylko 10 non à tyle Daje:) Taki modèle aucune Dużo cierpliwości. Pięknie wykonane relingi i Masa szczegółów Choć durer Tak Jak napisałem widać pewne mankamenty. Podziwiam za wytrwałość i proponuję więcej zdjęć z Bliska. Widac gdzie niegdzie niedociągnięcia które wymienili już Wcześniej koledzy ALE wiem Ile pracy Trzeba włozyc w tego typu okręt dlatego odemnie 10. Nie Jestem “okrętowcem”.

Kiedyś kleiłem dix modèle Chyba z pierwszego date jakie się ukazało.